برو بالا

شماره آگهی: ۱۰۷۰۲۵

انواع تجهیزات فیبر نوری

انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت توسعه پرداز اکسین
09126158661
021-88851270
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر فیبر نوری (FO Stripper)، کریمپ حرارتی (Heat Crimp)، کریمپ فلزی (Metal Crimp)، الکل و جا الکلی (Isopropanol Alcohol & Alcohol Dispenser)، دستمال بدون پرز (lint-free cloth)، کیف ابزار فیبر نوری (FO Tool Kit)، و انواع کابل بر فیبر نوری می باشد.

پچ پنل فیبر نوری 4 پورت
پچ پنل فیبر نوری 6 پورت
پچ پنل فیبر نوری 12 پورت
پچ پنل فیبر نوری 24 پورت
پچ پنل دیواری فیبر نوری
پچ پنل کشویی فیبر نوری
باکس دیواری فیبر نوری
OCDF دیواری
کاست پچ پنل
مفصل فیبر نوری 3M
مفصل فیبر نوری سه ورودی و سه خروجی
فایبر لاک 3M
چسب تسای آلمانی
چسب تسای فیبر نوری
استریپر سه کاره
استریپر فیبر نوری
استریپر سومیتومو
استریپر پروسکیت
استریپر کورنینگ 250 میکرون
استریپر کورنینگ 900 میکرون
لوز بر فیبر نوری ایده آل
طول بر فیبر نوری
کابل لخت کن فیبر نوری
کابل بر جغجغه ای
گرد بر فیبر نوری
الکل ایزو پروپانول
جا الکلی مندا آمریکایی
کریمپ حرارتی 4cm و 6cm
کریمپ فلزی
کیف ابزار فیبر نوری
جعبه ابزار فیبر نوری
دستمال بدون پرز

FO Patch Panel
FO Box
cassette patch panel
3M FO Closure 2178s
sumitomo stripper
Proskit stripper
ideal loose buffer cutter
corning stripper 900u
corning stripper 250u
Tesa Tape
Alcohol Dispenser
Isopropanol Alcohol
MENDA Alcohol Dispenser
Heat crimp
Metal Crimp
Telent
Fiber Lock
lint-free cloth
Fiber Optic Tool Kit


نام: اکسین تلکام
تلفن: 021-88851270
Email:
منطقه: تهران
آدرس: میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
http://www.oxintelecom.net
آگهی دهنده:
شرکت توسعه پرداز اکسین
09126158661
021-88851270
تهران - تهران

30
0
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
Email


ارسال ایمیل
توجه: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای پانیکاد، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد.

جستجوهای مرتبط
جدیترین آگهی‌ها
فیوژن فیبر نوری _ پیمانکار شبکه فیبرنوری

تبریز « نادر عبدالعلی زاده

09144591369

ارائه مجموعه کاملی از محصولات فیبر نوری که قادر به پاسخگویی به نیازهای هر شبکه ای بوده و این محصولات طیف گسترده ای از تجهیزات پسیو ،کانورتور ها و کابل فیبر نوری را شامل می شود .


فروش کابل فیبرنوری ETK

تهران « نادر عبدالعلی زاده

09144591369

کابل ETK ترکیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب


پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر نوری می باشد.


انواع تجهیزات فیبر نوری

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)


انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری


دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری (OTDR & POWER METER)، قلم فیبر نوری (VFL)، منبع نوری


کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مهار دار هوایی، خشک و ژله فیلد خاکی و کانالی


دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو

تهران « شرکت توسعه پرداز اکسین

09126158661,021-88851270

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو و کلیه ی متعلقات مربوطه می باشد. گارانتی: 1 سال خدمات پس از فروش: 7 سال


فروش انواع کابل فیبر نوری  در تهران

تهران « فروشگاه نیتل

09109098443

انواع کابل خارجی Out door Fiber Optic Cables


تولید تجهیزات مخابرات و انتقال اطلاعات برروی فیبر نوری

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

استاندارد: IEEE802.3u,10/100/1000Base-T,1000Base-SX/LX,IEEE802.3ah, IEEE802.3z/ab تعداد پورت: پورت شبکه : 1x RJ45 10/100/1000M پورت فیبر نوری: 1x SC/FC or SFP نوع فیبر نوری : سینگل مود (SM)/ مالتی مود (MM) نوع کانکتور: SC/FC /LC


مالتی پلکسر آریونت AR-WDM4500 D/CWDM

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

حداکثر نرخ تک کاناله: 10Gb/s ظرفیت انتقال : طول موج : 32 کانال انتقال یک طرفه 32x10Gb/s (320Gb/s) طول موج : 16 کانال انتقال یک طرفه 16x10G (160Gb/s) فاصله انتقال: 80 کیلومتر (بدون تقویت نوری)


مبدل E1 به اترنت آریونت AR-E1

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

رابط E1 : دارای 2 خط نرخ انتقال دیتا: : 2.048Mbps سازگار با: ITU-T G.703 کانکتور : HDB3 امپدانس: 75Ω and 120Ω رابط Ethernet : تعداد پورت: 1 پورت


ترمینال فیبر نوری PDH آریونت AR-310

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

عملکرد: دمای کار: 10- تا 60 درجه سانتیگراد ذخیره سازی دمای: 40- تا 85 درجه سانتیگراد رطوبت نسبی: 95% انتقال E1 (ایوان): 16 کانال انتقال ETH (اترنت): 4 کانال


ماژول فیبر نوری آریونت مدل CWDM-1.25-120KM-DDM

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

نوع کانکتور : Duplex LC حداکثر فاصله : 120 کیلومتر نوع فیبر : SMF محدوده دما : 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) حداکثر سرعت داده : 1 گیگابیت بر ثانیه اندازه هسته : 62.5 میکرون ابعاد : 8.5x13.75x55.2 میلیمتر


مالتی پلکسر آریونت AR-OTN6200 D/CWDM

یاسوج « سجاد مومنی تبار

09177433046

طول موج: DWDM:C- Band, 100GHz or 50GHz CWDM:1271nm~1611nm حداکثر طول موج : CWDM: 16nm DWDM: 96nm حداکثر نرخ انتقال دیتا : 100Gb/s اتصال دهنده نوری: SFP/SFP + /LC


آگهی های پیشنهادی
فیوژن فیبر نوری _ پیمانکار شبکه فیبرنوری
نادر عبدالعلی زاده
تبریز
09144591369
0
فروش کابل فیبرنوری ETK
نادر عبدالعلی زاده
تهران
09144591369
0
پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) اکسین
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو
شرکت توسعه پرداز اکسین
تهران
09126158661
021-88851270
0
فروش انواع کابل فیبر نوری  در تهران
فروشگاه نیتل
تهران
09109098443
0
مشاهده بیشتر