برو بالا

شماره آگهی: ۹۸۲۲۳

فروش ویژه قلم نوری در مشهد و سراسر کشور

فروش ویژه قلم نوری در مشهد و سراسر کشور
صدرا سرویس
05137024
فروش ویژه قلم نوری
قلم نوری ویژه تدریس آنلاین
قلم نوری همراه با نمایشگر
قلم نوری بدون نمایشگر
خرید قلم نوری ارزان و با کیفیت
جهت خرید و استعلام قیمت انواع قلم نوری به سایت مراجعه کنید
شماره تماس : 37024-051
آدرس : مشهد ، بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی 21 و 23 پلاک 117

قلم نوری چیست ؟
امروزه هنرمندان وابسته به ابزارهایی هستند که از آن‌ها استفاده می‌کنند و تنها ابزاری که در گذشته برای هنرمندان که با رایانه یا سایر تجهیزات دیجیتالی کار می‌کردند وجود داشت، موس بود. هرچند امروزه، هنرمندان عرصه‌ی دیجیتال و عموم مردم، به طور فزاینده توجهشان به قلم نوری به عنوان راهی جایگزینی برای موس جلب شده است.

قلم نوری یک ابزار اشاره‌گر به شکل قلم و سبک‌ وزن است. این ابزار می‌تواند بسیار شبیه به یک قلم معمولی باشد و از آن برای نوشتن یا ترسیم در برنامه ‌های نرم‌افزاری رایانه‌ ای استفاده می‌شود. این قلم همچنین می‌تواند به عنوان یک ماوس معمولی نیز استفاده شود زیرا دارای یک گوی مسیریاب می‌ باشد که با استفاده از آن می ‌توان اشیاء را در رایانه حرکت داد و روی دکمه ‌های آن کلیک نمود. همچنین این ابزار ورودی منحصر ‌به‌ فرد را می‌توان در هر مکانی که ممکن است از ماوس معمولی استفاده شود، مورداستفاده قرار داد و نیازی به پد موس خاصی نیست.

کاربردهای قلم نوری
قلم نوری می تواند به عنوان سابقه ای در تکنولوژی های صفحه لمسی محسوب شود. این قلمها به کاربران اجازه می دهند تا آپشن های مورد نظر خود را برای صفحه مورد نظر انتخاب نمایید و با عناصر موجود در منوها کار کرده، گزینه های خود را انتخاب نموده و طراحی کنند. سپس این فعالیت به کامپیوتر یا دستگاه مربوطه ارسال می شود. در نهایت اطلاعات و داده های به دست آمده با اطلاعات اولیه مقایسه شده و به کامپیوتر اجازه می دهد که موقعیت مناسبی برای قلم نوری انتخاب نماید.
آگهی دهنده:
صدرا سرویس
05137024
خراسان رضوی - مشهد

461
3
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
مشهد بلوار سازمان آب ، بین شهید صادقی 21 و 23 پلاک 117 کامپیوتر صدرا
Email

ارسال ایمیل
توجه: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای پانیکاد، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد.

جدیترین آگهی‌ها
فروش ویژه قلم نوری در مشهد و سراسر کشور

مشهد « صدرا سرویس

05137024

فروش ویژه قلم نوری قلم نوری ویژه تدریس آنلاین قلم نوری همراه با نمایشگر قلم نوری بدون نمایشگر خرید قلم نوری ارزان و با کیفیت جهت خرید و استعلام قیمت انواع قلم نوری به سایت مراجعه کنید شماره تماس : 37024-051