برو بالا

پنل پیامکی – بهترین پنل اس ام اس
فناوری هوشمند
09392653348
0
مالتی پلکسر آریونت AR-OTN6200 D/CWDM
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
مالتی پلکسر آریونت AR-WDM4500 D/CWDM
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
مالتی پلکسر آریونت AR-WDM5800 D/CWDM
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
ترمینال فیبر نوری PDH آریونت AR-310
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
گیت وی ویپ آریونت AR-E32E4 8FXO/8FXS
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
مدیا کانورتر فیبر نوری آریونت AR-SM1000
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
مبدل E1 به اترنت آریونت AR-E1
سجاد مومنی تبار
09177433046
0
فروش  کلیه لوازم جانبی
سجاد واحدی پور
09172139875
0
دانلود برنامه نقشه کامل خودورهای انژکتوری
گروه فنی پویا خودرو
09128984322
0
سیم کارت 912 (ارتباطات)
نیکی همراه
09107808060
0
خرید و فروش سیمکارت
نیکی همراه
09107808060
0
خرید و فروش سیمکارت 912
نیکی همراه
09107808060
0
خرید و فروش خط همراه اول (912)
نیکی همراه
09107808060
0
سیمکارت
نیکی همراه
09107808060
0
سیم کارت (ارتباطات) رند دائمی
نیکی همراه
09107808060
0
ارتباطات خطوط رند همراه اول
نیکی همراه
09107808060
0
خرید و فرش خط رند 912
نیکی همراه
09107808060
0
فروش سیمکارت های همراه اول 912
نیکی همراه
09107808060
0
خرید و فروش خط 912
نیکی همراه
09107808060
0
خرید  فروش انواع خطوط 912
نیکی همراه
09107808060
0
جدیترین آگهی‌های
پنل پیامکی – بهترین پنل اس ام اس

اصفهان - فناوری هوشمند

09392653348

بهترین پنل پیامکی ، پنلی است که تمام شرایط لازم را از جمله بهترین نتیجه با هزینه کم و شناخت بهترین بازار را داشته باشد .پنل پیامکی فناوری هوشمند با داشتن کمترین تعرفه ها و داشتن بانک شماره ها از تمامی مشاغل و همچنین پشتیبانی 24 ساعته می تواند شما را در این راستا پیش ببرد .


کارت های سخت افزاری Dialogic و Donjin تیبا سامانه

تهران - تیبا سامانه

02188471110

کارتهای سخت افزاری دیالوجیک (Dialogic) مشهورترین کارتهای سخت افزاری تلفنی برای انواع کاربردهای IVR و CTI می باشند.


ماژول فیبر نوری آریونت مدل CWDM-1.25-120KM-DDM

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

نوع کانکتور : Duplex LC حداکثر فاصله : 120 کیلومتر نوع فیبر : SMF محدوده دما : 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) حداکثر سرعت داده : 1 گیگابیت بر ثانیه اندازه هسته : 62.5 میکرون ابعاد : 8.5x13.75x55.2 میلیمتر


مالتی پلکسر آریونت AR-OTN6200 D/CWDM

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

طول موج: DWDM:C- Band, 100GHz or 50GHz CWDM:1271nm~1611nm حداکثر طول موج : CWDM: 16nm DWDM: 96nm حداکثر نرخ انتقال دیتا : 100Gb/s اتصال دهنده نوری: SFP/SFP + /LC


مالتی پلکسر آریونت AR-WDM4500 D/CWDM

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

حداکثر نرخ تک کاناله: 10Gb/s ظرفیت انتقال : طول موج : 32 کانال انتقال یک طرفه 32x10Gb/s (320Gb/s) طول موج : 16 کانال انتقال یک طرفه 16x10G (160Gb/s) فاصله انتقال: 80 کیلومتر (بدون تقویت نوری)


مالتی پلکسر آریونت AR-WDM5800 D/CWDM

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

ابعاد : 220 * 442 * 88 میلیمتر 2U اسلات سرویس: 8 اسلات طول موج : CWDM:1271nm~1611nm DWDM /Band C: 100GHZ or 50GHZ حداکثر نرخ تک کاناله: 100Gb/s


ترمینال فیبر نوری PDH آریونت AR-310

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

عملکرد: دمای کار: 10- تا 60 درجه سانتیگراد ذخیره سازی دمای: 40- تا 85 درجه سانتیگراد رطوبت نسبی: 95% انتقال E1 (ایوان): 16 کانال انتقال ETH (اترنت): 4 کانال


گیت وی ویپ آریونت AR-E32E4 8FXO/8FXS

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

پورت تلفن : 8 پورت FXS/ FXO از نوع RJ11 پورت شبکه: 1 پورت RJ45 مشخصات رابط FXS: ولتاژ: 75 ولت فرکانس: 25HZ امپدانس: 600Ohm (pick up)


مدیا کانورتر فیبر نوری آریونت AR-SM1000

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

مبدل سریال به اترنت RS232/422/485 توانایی تبدیل سیگنال های شبکه بر روی انواع فیبر نوری اعم از مالتی مد / سینگل مد را دارد


تولید تجهیزات مخابرات و انتقال اطلاعات برروی فیبر نوری

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

استاندارد: IEEE802.3u,10/100/1000Base-T,1000Base-SX/LX,IEEE802.3ah, IEEE802.3z/ab تعداد پورت: پورت شبکه : 1x RJ45 10/100/1000M پورت فیبر نوری: 1x SC/FC or SFP نوع فیبر نوری : سینگل مود (SM)/ مالتی مود (MM) نوع کانکتور: SC/FC /LC


مبدل E1 به اترنت آریونت AR-E1

یاسوج-بویراحمد - سجاد مومنی تبار

09177433046

رابط E1 : دارای 2 خط نرخ انتقال دیتا: : 2.048Mbps سازگار با: ITU-T G.703 کانکتور : HDB3 امپدانس: 75Ω and 120Ω رابط Ethernet : تعداد پورت: 1 پورت


فروش  کلیه لوازم جانبی

اصفهان - سجاد واحدی پور

09172139875

فروش کلیه لوازم جانبی گوشی ارسال به سراسر کشور


دانلود برنامه نقشه کامل خودورهای انژکتوری

بابل - گروه فنی پویا خودرو

09128984322

سیستم ایموبلایزر راناسیستم انژکتور گاز تندر (L90) گاز


سیم کارت 912 (ارتباطات)

تهران - نیکی همراه

09107808060

بالاترین خریدار و فروشنده خطوط رند و غیر رند 912


ارتباطات (سیمکارت همراه اول 912)

تهران - نیکی همراه

09107808060

خرید و فروش سیمکارت 912 با بالاترین تنوع و شرایط دلخواه شما رند ترین خطوط را از نیک همراه بخواهید