برو بالا

نتایج جستجو برای :  

کابل فیبر نوری

تولیدکننده نوار خطر، فروش نوار خطر، قیمت نوار خطر
تهران - نایلون گستر
09355005003
2 ساعت پیش

نوارخطر ، قیمت نوارخطر، پخش نوارخطر فروش نوار خطر ، قیمت نوار خطر ، نوار اخطار ، نوار هشدار ، وزن نوار خطر ، متراژ نوار خطر ،


تولید کننده نوار خطر برق - نوار خطر لوله گاز
تهران - حامد برهمنی
09127009600
3 ساعت پیش

تولید کننده نوار خطر , نوار اخطار , فروش نوارخطر ، نوار خطر برق ، نوارخطر اب و فاضلاب ، قیمت نوار خطر


فیوژن فیبر نوری _ پیمانکار شبکه فیبرنوری
آذربایجان شرقی - نادر عبدالعلی زاده
09144591369
3 روز پیش

ارائه مجموعه کاملی از محصولات فیبر نوری که قادر به پاسخگویی به نیازهای هر شبکه ای بوده و این محصولات طیف گسترده ای از تجهیزات پسیو ،کانورتور ها و کابل فیبر نوری را شامل می شود .


مدیا کانورتر فیبر نوری آریونت AR-SM1000
کهگیلویه و بویراحمد - سجاد مومنی تبار
09177433046
14 روز پیش

مبدل سریال به اترنت RS232/422/485 توانایی تبدیل سیگنال های شبکه بر روی انواع فیبر نوری اعم از مالتی مد / سینگل مد را دارد


تولید تجهیزات مخابرات و انتقال اطلاعات برروی فیبر نوری
کهگیلویه و بویراحمد - سجاد مومنی تبار
09177433046
14 روز پیش

استاندارد: IEEE802.3u,10/100/1000Base-T,1000Base-SX/LX,IEEE802.3ah, IEEE802.3z/ab تعداد پورت: پورت شبکه : 1x RJ45 10/100/1000M پورت فیبر نوری: 1x SC/FC or SFP نوع فیبر نوری : سینگل مود (SM)/ مالتی مود (MM) نوع کانکتور: SC/FC /LC


فروش گسترده تجهیزات شبکه و وایرلس
تهران - بهزاد چکاوک
09010565768
17 روز پیش

تامین و فروش تجهیزات کلی شبکه وایرلس ، مشاوره تخصصی و طراحی و اجرای شبکه های کابلی و فیبرنوری ، فروش تجهیزات شبکه ، انواع کابل شبکه ، انواع داکت شبکه ، رک دیورای ، رک زمینی ، رک ایستاده ، رک صنعتی ، پاور ماژول ، پچ کورد ، مدیریت کابل ، سوکت cat5 ، سوکت cat6 ، کیستون cat5 ، کیستون cat6 ، سرسوکت مخصوص کابل شبکه cat6 sftp ، پریز شبکه شاتر دار و معمولی ، آچار شبکه ، کابل تستر ، جعبه ابزار شبکه ، فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو با گارانتی معتبر و قیمت مناسب


طراحی و پیاده سازی شبکه فیبرنوری و فروش فیبرنوری
آذربایجان شرقی - نادر عبدالعلی زاده
09144591369
23 روز پیش

فروش با گارانتی کلیه تجهیزات فیبر نوری.


انجام فیوژن کابل های فیبر نوری و اتصالات شبکه
تهران - hamidnoury
09395703466
1 ماه پیش

انجاک فیوژن و اتصالات شبکه انجام عملیات فیوژن فیبر نوری به همراه اتصالات شبکه کابل های دیتا جهت شبکه های مخابراتی و پست های فشارقوی و کلیه پروژه های شبکه


تولیدکننده نوارخطر، فروش نوارخطر، قیمت نوارخطر
تهران - حسین خانی
09125291070
2 ماه پیش

نوار خطر باران ، نوار اخطاری تولید و پخش انواع نوار خطر تولیدکننده نوار خطر زرد عموی نوار خطر برق گرفتگی نوار خطر لوله گاز


شرکت تجهیز شبکه صمیم
تهران - شرکت تجهیز شبکه صمیم
09362138135
8 ماه پیش

مجموعه تجهیز شبکه صمیم فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه فیبر نوری و کامپیوتری ؛ فروش انواع کابل و تجهیزات شبکه